Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ceny a podmínky ubytování

 

Smluvní vztah mezi poskytovatelem a zákazníkem vzniká písemnou nebo elektronickou formou, kdy je vyplněn požadavek na ubytování. Akceptace rezervace je zpět zaslaná elektronicky. Na předem ohlášený dotaz na ubytování odpovídá provozovatel neprodleně.

 

Ceny a platební podmínky:

Předběžné rezervace mohou být přijímány osobně, telefonicky, písemně, e-mailem nebo webovou rezervací. Předběžná rezervace u fyzické osoby musí obsahovat jméno, adresu, telefon nebo e-mail a požadovaný termín ubytování. Předběžná rezervace u právnické osoby musí obsahovat IČ, DIČ, telefonické spojení či jiný kontakt a požadovaný termín ubytování. Závazná rezervace bude poskytovatelem písemně potvrzena po úhradě 50 % ceny z celkové částky ubytování na určený účet a to nejpozději 14 dní po rezervaci pobytu. Pokud nebude včas uhrazena, rezervace bude stornována. Doplatek  musí být uhrazen nejpozději 14 dní před počátkem ubytování. 

 

Storno podmínky:

Při zrušení rezervace 1- 14 dní před nástupem je storno poplatek 50 % (tedy zaplacená záloha). Při zrušení pobytu z důvodu vážného onemocnění (úraz, hospitalizace - potvrzení od lékaře) nebo úmrtí se vrací v uhrazené výši (např. uhrazená záloha nebo celý pobyt).

 

 

 

 

V ceně ubytování jsou místní poplatky obci, ložní prádlo, utěrky,ručníky, čistící prostředky,vybavení kuchyně, spotřeba vody, elektřiny. Pokud si budete chtít v zimě zatopit v kamnech, připlácí se 500,- Kč za kovový koš u kamen. K dispozici je Vám velká zahrada a terasa před domem se stojany na kola.

 

 

U domu jsou k dispozici 2 popelnice.

 

 

 

 

 

 

 

Ceny za týdenní pobyt pro celý dům pro 6 lidí:

29.5.-29.8.2021             :  16.000,-

19.12.2020-27.3.2021    :  20.000,- 

mimo sezonu                 :   14.000,-

přistýlka  (7 osoba)      :     2.500,-

dětská postýlka            :     v ceně

dětská židlička             :     v ceně